Vizyonumuz

Yedek parça sektöründe güven duyulan ve tercih edilen bir firma olmak.

Müşteri ihtiyaçlarını gözönüne alarak ticari ve binek araçlara yeni çözümler oluşturmak, Sektörünün en büyüğü olmak ve bu konuda yerel ve global pazarda tanınan bir marka olmak.

En iyi olmaktan anladığımız; çözüm ortakları, müşteriler, ve çalışanların memnuniyeti sağlanmış ve onlar tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmak. Müşterilerin memnun olmasını ve bizi tercih etmelerini sağlamak için; Yenilikçi, Rekabetçi, Hızlı ve ulaşılabilir olmak.

Çözüm ortaklarımızın memnun olmasını sağlamak için; Büyük, Güçlü ve karlı olmak. Çalışanların memnuniyeti ve bizi tercih etmeleri için; Güven duyulan, Huzurlu, Adil ekonomik ve sosyal haklar veren, Kariyer gelişimine ve öğrenmeye imkan sağlayan ve çağdaş bir çalışma ortamı yaratan bir şirket olmak. Çevresine duyarlı bir şirket olmak için; Kurallara saygılı, Uyumlu, Açık, Sorunlara duyarlı ve dost olmak.

Referans olarak gösterilmek için; Yenilikçi ve çağdaş teknolojiyi ilk uygulayan, Zamana ve değişen şartlara uyum sağlayan, Etkin ve verimli kaynaklara sahip, onları rasyonel şekilde kullanabilen, yaratıcı ve lider bir şirket olmak.